Ogłoszenia dla młodzieży

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z 8 klas już rozpoczęte!

Kolejne będą w każdą sobotę poprzedzającą pierwszą sobotę miesiąca... i to jest ostatnia chwila dla „zaginionych”, którzy nie byli na spotkaniu formacyjnym. Wszystkie osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć proszę, aby zgłosiły się w zakrystii/w szkole. W tym roku w przygotowania swoich znajomych do bierzmowania włącza się młodzież z naszej kamienieckiej wspolnólnoty Oazowej EKG Serca.
Wraz z młodymi tworzymy materiały, będą powstawały „scenki” i pantomimy, młodzi w parach prowadzą spotkania w małych grupach oraz będą zaproszeni do składania świadectw. Pierwsze spotkanie świadectwem ubogacił Radosław Panek, za co Chwała Panu :) proszę o modlitwę za naszą młodzież!

Plany na wakacje:

od 10 do 13 lipca 2019
Wyjazd integracyjno-formacyjny dla członków Służby Liturgicznej do Borowic k. Karpacza.

od 16 lipca do 1 sierpnia 2019
Wyjazd  na Oazę Nowej Drogi do Jaworzynki k. Katowic (OND - spotkanie dla młodych od 6 do 8 klasy szkoły podstawowej)

od 3 do 19 sierpnia 2019
Wyjazd na Oazę Nowego Życia w Rabce k. Zakopanego (ONŻ - spotkanie dla młodych po 8 klasie szkoły podstawowej i
 szkół średnich)

ponadto:
wyjazdy rowerowe, wyjazdy w góry, basen, gry planszowe, koszykówka (z ks. Krzyśkiem Augustynem :) ), spływy, ogniska… na co pogoda, czas i chęci pozwolną… ZAPRASZAMY już teraz lub we wrześniu !!

Więcej informacji u księdza Mariusza lub podczas ogłoszeń parafialnych.

ksiądz Mariusz Maluszczak